Persbericht – SunChain 2025: Energie, innovatie en inspiratie in Den Bosch

De SunChain Energy en Innovation 2025 stond op 5 november in het teken van Verbinden, informeren en vooruitkijken.  


De aftrap werd verzorgd door Nold Jaeger (Holland Solar), die in zijn lezing vooruitblikte op de verwachtingen binnen de sector nu Nederland opnieuw heeft gekozen. Ando Kuypers (TNO) wist vervolgens de zaal te inspireren met een krachtige boodschap: tijd voor een andere mindset en meer trots op wat de sector bereikt, hoe vertel je over zonne-energie aan (non)believers.

Tijdens drie sessierondes, verspreid over vier zalen, konden deelnemers kiezen uit een gevarieerd programma met actuele thema’s. Plenair genoten we van de  lezing van prof. Wim Sinke, die het publiek meenam in de ontwikkeling van 70 jaar zonne-energie naar nu en de toekomstvisie van prof. Rutger Schlatmann, die speciaal uit Berlijn naar Den Bosch was afgereisd.

Een bijzonder moment was de overhandiging van de (voorlopige) Routekaart Circulaire Zonnesystemen door Robin Quax aan Ruud Cino van het Ministerie van Klimaat en Groene Groei. 

De dag vond plaats op bij 1931 in ‘s-Hertogenbosch, met uitstekende catering en volop gelegenheid om te netwerken. De deelnemers gingen geïnspireerd en vol nieuwe inzichten naar huis.

SunChain 2025 was een groot succes.